array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "sk" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Main Banner
Být krásná znamená mít se ráda, cítit se dobře a být v harmonii s lidmi kolem nás. Protože každá žena je jedinečná, odlišná, skutečná, vytvářím přes 35 let koncept a metodu ošetření, které podtrhnou její krásu a osobnost.
obrazok

Krása na míru

Více než 35 let nabízí Gisele Delorme odlišný přístup k péči o pleť. Na rozdíl od jiných kosmetických značek, které ošetřují jednotlivé „typy pleti“, spočívá naše metoda současně i v analýze jejího stavu. Přestože typ pleti je důležitým kritériem pro určení optimálního řešení pro Vaši krásu, je třeba zohlednit i věk, klima, životní styl, stravu …

obrazok

JAK TO FUNGUJE?

Všechny produkty Gisèle Delorme obsahují vysoké koncentrace vzájemně kombinovatelných účinných látek.Kromě Vaší základní domácí péče (čistící přípravky, masky, krémy…) budete používat Vaše osobní sérum, kterým posílíte účinky ošetření dle konkrétních potřeb Vaší pleti nebo Vašich cílů. Optimalizujeme Váš program péče o pleť a individualizujeme ho dle jejích potřeb.

obrazok

PHYTOMER – Ošetření těla (zábal)

ESSENTIAL SCULPTING CARE – formování břicha, hýždí a stehen: intenzívní modelace zaměřená na oblasti břicha, hýždí a stehen. Cílené proticelulitidní účinky. Výsledky se dostavují už po prvním sezení – zeštíhlení téměř o jednu konfekční velikost méně pouze za 5 sezení.