Francouzské líbání s masérkou: Krok za krokem návod

Francouzské líbání s masérkou: Krok za krokem návod
Jakub Němec lis, 6 2023

Příprava na francouzské líbání s masérkou

Ve vztahu mezi masérem a klientem je nepostradatelné jedno pravidlo - absolutní dodržování profesního a osobního prostoru. Ale co když se situace trochu posune a vy se ocitnete v situaci, kdy se nechal unést charmem své masérky? A co když je to vzájemné? Pokud jste se někdy zeptali, jak by to bylo s francouzským líbáním s masérkou, jste na správném místě.

Nejdříve si však musíme uvědomit, že je to delikátní situace, vyžadující maximální opatrnost a respekt. To znamená, že je to situace, která vyžaduje jasné a vyvážené přemýšlení. Není to něco, co byste měli dělat spontánně nebo bez hlubokého zamyšlení. Existuje mnoho faktorů, které musíte vzít v úvahu, než se do toho pustíte.

Prostě si to nemůžete jen tak dovolit. Musíte se připravit a dát všechno do pořádku. Musíte alespoň trošku vědět, co děláte. To je důvod, proč jsem se rozhodl napsat tento návod. Jako bývalý masér s více než patnácti lety zkušeností vám mohu poskytnout několik cenných tipů.

První krok: Budování důvěry a komunikace

Komunikace a důvěra jsou klíčové. Bez nich se nikam nedostanete. Musíte si vybudovat vztah založený na vzájemné důvěře a respektu. To znamená, že před zahájením jakýchkoli pokročilých kroků musíte nejprve pochopit, co to pro druhou stranu znamená.

Pokud máte pocit, že mezi vámi a masérkou existuje nějaká chemie, je nejlepší se o tom s ní otevřeně bavit. Pamatujte, že komunikace je kritická ve všech situacích a ještě více, pokud plánujete kráčet po tomto nejistém terénu. Jakékoli špatné pochopení nebo spekulace mohou vést ke komplikacím, proto se nebojte říct, co cítíte a co očekáváte.

Druhý krok: Pochopení předehry a důležitosti doteku

Jak už asi víte, francouzské líbání není jen o rtech. Má to co do činění s tím, jak se dotýkáme, jak se líbáme, jak se na sebe díváme a s mnoha dalšími prvkami. Z hlediska techniky je francouzské líbání umění, které může vyžadovat určité dovednosti a praxi.

Ať už jste zkušený "kisser" nebo ne, vždy existuje prostor pro zlepšení. Proto je důležité se ujistit, že máte minimálně základní představu o tom, co to znamená francouzsky se líbat. Existuje mnoho zdrojů, kde se to můžete naučit, ať už je to internet, knihy, články nebo dokonce vaše blízké.

Třetí krok: Technika francouzského líbání

Nyní, když víme, jak důležitá je předehra a důležitost dotyku, můžeme se blíže podívat na samotnou techniku francouzského líbání. Jak jsem již zmínil, francouzské líbání je něco víc než jen spojení dvou párů rtů. To, co dává francouzskému líbání jeho charakteristický "feel", je hra s jazyky a citlivost, s jakou se to děje.

Technika francouzského líbání může být odlišná pro každého. Každý má svůj styl, své preference a svou techniku. To je důležité si pamatovat, protože to, co může fungovat pro jednoho, nemusí nutně fungovat pro druhého. Jak říkají, každý je jedinečný v jeho nebo její vlastní cestě.

Čtvrtý krok: Jak číst signály a tělesné jazyky

Poslední a velmi důležitá část tohoto návodu se týká schopnosti číst signály a tělesný jazyk druhé osoby. Musíte být schopni rozpoznat, kdy je vhodný čas pro přechod ke kroku dva, tři až k francouzskému líbání. A to není vždy tak snadné, jak se může zdát.

Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je otevřená a upřímná komunikace. Jak už bylo zmíněno, je důležité mít jasné a přímé konverzace o tom, co cítíte a očekáváte. Také můžete sledovat její tělesný jazyk a vizuální signály, které vysílá. Například pokud odvrací svůj pohled nebo se vyhýbá tvrdému kontaktu, je to dobrý indikátor, že možná není připravena na další krok.

A co z mého života, ptáte se? Ano, mám příběh související s tímto tématem. Ale to je na jiný čas a jiný článek.