Francouzské líbání s masérkou v Praze: Zkušenosti a tipy od odborníků

Francouzské líbání s masérkou v Praze: Zkušenosti a tipy od odborníků
Vítězslav Šťastný říj, 9 2023

Předehra: Věda o tom, proč Francouzské líbání je tak příjemné

Rád bych vám věnoval několik odstavců na vysvětlení této otázky, protože je to jedna z otázek, které mi lidé neustále pokládají. Mnoho z nás si myslí, že Francouzské líbání je pouze o pocitu, který nám dává kontakt s rty druhé osoby, ale ve skutečnosti je to mnohem více. Jak jste možná četli v mé předchozí sérii článků, proces Francouzského líbání má hluboko zakořeněnou biologickou důležitost, která je spojena s radou chemických a fyziologických procesů v našem těle. Když se líbíme, v našem těle se uvolňují nejrůznější hormony, včetně oxytocinu, který je znám jako "hormon štěstí", a adrenalín, který nám dává pocit vzrušení a zvyšuje naše srdeční tep.

Navíc, když se líbáme, naše tělo vydává velké množství endorfinů - to jsou chemické látky v našem mozku, které nám poskytují pocit blaha a celkového štěstí. Takže jak vidíte, nejde jen o to, že se naši rty dotýkají se rtů druhé osoby, ale spíše o to, že je to velmi komplikovaný proces, který změní náš celkový stav mysli a těla. A to je důvod, proč je Francouzské líbání tak příjemné. Ale samozřejmě, tohle všechno je jen polovina příběhu. Došlo mi, že by mělo být rovněž důležité mluvit o tom, co dělá Francouzské líbání tak sexy a vzrušující v kontextu masáže.

O co jde v masáži s Francouzským líbáním

Masáž je povědoma všem. Sám jsem si užil celou řadu druhů masáže, od klasické sportovní po aromaterapeutickou. Ale musím přiznat, že kombinace masáže s Francouzským líbáním byla pro mě zcela novou zkušeností. Ale když jsem se poprvé setkal s touto praxí, byl jsem ohromen. Masáž spojená s Francouzským líbáním je v zásadě sensualita zvýšená na maximum. Je to daleko intenzivnější zážitek, neboť jsou zapojeny všechny naše smysly. Není to jen o doteku, ale také o vůni, chuti a dokonce i o zvuku.

Jde o kombinaci něžnosti a radosti z doteku s napětím a vzrušením z líbání. Je to jako jízda na horské dráze emocí a pocitů, které vám dají pocit, jako byste byli opět těsně před prvním rande. Je to něco, co musíte zažít na vlastní kůži, aby jste pochopili, jak silný a zásadní vliv to může mít na vaše celkové smysly a pocity. A nemluvím tady o nějaké přechodné zkušenosti - dopady této praxe mohou být opravdu hluboké a trvalé.

Moje zkušenost: Příběh mého prvního Francouzského líbání během masáže

Můžu vám říct, že při mé první masáži s Francouzským líbáním jsem nevěděl, co mám čekat. Byl jsem naštvaný a podrážděný - naštěstí mluvím o mé kočce Míše a ne o sobě. Ona má totiž tendenci být trochu nervózní, když mám plán. Já osobně byl spíše zvědavý a plný očekávání. Myslel jsem, že to bude jako každá jiná masáž, ale s nějakým to tím líbáním. Ale opak byl pravdou. To byl zážitek jako žádný jiný.

Když jsem přišel do salonu, bylo to, jako bych vstoupil do jiného světa. Atmosféra byla uklidňující, v prostoru vládla ticho a klid. Masérka, která mi byla přidělena, byla velmi příjemná a vysvětlila mi všechny detaily procesu. Když jsem ležel na masážním stole, cítil jsem se naprosto uvolněný a otevřený pro nové zkušenosti. První dotek byl jemný a uklidňující. Ale když jsme se začali líbat, všechno se změnilo. Byl to jako blesk z čistého nebe. Byl to ohromující pocit, který jsem nikdy předtím nezažil. Bylo to intenzivní, silné, ale zároveň jemné a něžné. Byla to směs pocitů, kterou lze těžko popsat slovy. Bylo to jako sjíždět horskou dráhu, ale zároveň jako ležet na obláčku.

Tipy pro ty, kdo se chtějí vydávat na cestu Francouzského líbání během masáže

Je důležité si uvědomit, že jako u všech nových zkušeností, je třeba přistupovat k praxi Francouzského líbání během masáže s otevřenou myslí. Není to pro každého. Ale pokud jste rozrušeni a zvědaví stejně jako já, tady je pár tipů, které by vám mohly pomoci: Zajděte na to pomalu. Nespěchejte to. Ujistěte se, že jste v pohodlí a zcela v klidu. Domluvte se se svým terapeutem o vašich očekáváních a obavách a nechte se vést průběhem procesu. Snažte se být v přítomném okamžiku a užívat si každého doteku, každého polibku. Ujistěte se, že máte dostatek času na relaxaci po masáži. Je to jako dobré víno - čím déle to necháte „odpočívat“, tím lépe to chutná.

Nezapomeňte, že se jedná o zcela jedinečnou zkušenost, kterou si máte užít. Takže se očekává, že to nebude věda, ale spíše jde o to, poslouchat své tělo a nechat se unášet na vlně pohody a radosti. A na závěr vám řeknu, že moje první zkušenost s Francouzským líbáním během masáže byla zkrátka nezapomenutelná. Je to něco, co vřele doporučuji každému, kdo hledá něco nového a vzrušujícího. Věřím, že se vám to bude líbit stejně jako mě. A třeba se uvidíme na jedné z těchto session. Do té doby si užívejte života a nezapomeňte - vždy se můžete nechat unášet na vlně pohody a radosti!