array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "sk" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Úspěch značky Maria Galland je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik.
obrazok

Marie Galland

Po více než 50 let se věnovala paní Maria Galland velkému úkolu: harmonizovat vnitřní a vnější krásu.

Na počátku poskytovala paní Galland speciální kosmetické konzultace ve svém apartmá v Paříži. Brzy na to otevřela první výzkumnou laboratoř a zahájila výrobu. Za krátkou dobu představila také první salon krásy na Rue Chateaubriand.

V současné době její filozofie individuální kosmetické péče žije a vyvíjí se ve více než 10 000 salonech. 400 luxusních hotelích a 40 zemích světa. Úspěch značky Maria Galland je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik.

obrazok

OŠETŘENÍ LUMIN' ÉCLAT (novinka) ,cena ošetření : 2.100,- (2hod.)

Vyvinuto pro pleť namáhanou nedostatkem spánku, stresem, biologickým i digitálním stárnutím. Inovativní 60-minutové ošetření s intenzivní odličovací a masážní technikou, které během okamžiku působí proti povadlé a unavené pleti. Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat pro aktivní ženy 30+, ošetření které minimalizuje první známky stárnutí

 

 

 

obrazok

Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat v kombinaci s produkty na domácí použití Lumin’ Éclat pomáhá následky našeho životního stylu napravovat!

ÚČINKY:

  • rychlý efekt proti unavené a povadlé pleti
  • celkové projasnění a prozáření
  • redukce prvních vrásek a vyhlazení pleti
  • dodá jiskru unaveným očím
obrazok

OŠETŘENÍ MODELAČNÍ MASKOU ,cena oš.: 1.950,- (2h.)

Maria Galland je vynálezkyní pudrových masek, jejichž účinky jsou doslova zázračné. Tato minerální maska s liftingovým efektem byla vytvořena v roce 1963 a na ní Maria Galland postavila svou reputaci. Dlouhodobě ověřené klasické ošetření s modelační maskou ztělesňuje motto Marie Galland, platné už po pět desítek let až dodnes

obrazok

OŠETŘENÍ COCON -HYDRATAČNÍ ,cena oš.1.650,- (1,5h.)

Cocoon hydratace*

V ošetření použijeme hydratační esenci 004 s bílým lanýžem, který obsahuje extrakt z bílých lanýžů bohatý na aminokyseliny, stopové prvky a minerály. Udržuje optimální stupeň hydratace a chrání proti externím vlivům. Koncentrát vyhlazuje, zpevňuje a chrání proti stárnutí. V ošetření je použita hydratační krémová maska 92, obsahuje koncentrovaný hydratační komplex s obsahem mořského kolagenu vyhlazuje vrásky způsobené únavou a viditelně rozjasňuje pleť.