array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "sk" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

Novinky

Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat

 

Ošetření pro aktivní ženy 30+

Vyvinuto pro pleť namáhanou nedostatkem spánku, stresem, biologickým i digitálním stárnutím. Inovativní 60-minutové ošetření s intenzivní odličovací a masážní technikou, které během okamžiku působí proti povadlé a unavené pleti. Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat pro aktivní ženy 30+, ošetření které minimalizuje první známky stárnutí. Naše pleť díky nedostatečnému spánku a všudypřítomnému stresu méně regeneruje. Díky tomu se zvýší úroveň kortizolu (stresový hormon), dochází ke snížení mikrocirkulace a okysličování v pleti. Jako „odměnu“ získáváme jemné linky a vrásky, dehydratovanou, unavenou a mdlou pleť s otoky a tmavými kruhy kolem očí.  Únava jde ruku v ruce s touhou na sladké jídlo které způsobuje mdlou pleť a předčasné stárnutí. K tomu si přidejme náš on-line život s telefonem či tabletem v ruce. Udělejte si malý test! Podívejte se v zrcadle na svůj odraz když pracujeme s telefonem či tabletem. Vidíte jak se na krku a dekoltu díky nepřirozenému držení těla rýsují vrásky?
  ošetření Lumin´Éclat Maria Galland Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat v kombinaci s produkty na domácí použití Lumin' Éclat pomáhá následky našeho životního stylu napravovat!
  • rychlý efekt proti unavené a povadlé pleti
  • celkové projasnění a prozáření
  • redukce prvních vrásek a vyhlazení pleti
  • dodá jiskru unaveným očím
CENA OŠETŘENÍ : 2.100 ,- ( 120min.)