array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "sk" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

Novinky

KOSMETIKA:

Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat (ošetření pro aktívní ženy 30+)

Vyvinuto pro pleť namáhanou nedostatkem spánku, stresem, biologickým i digitálním stárnutím. Inovativní 60-minutové ošetření s intenzivní odličovací a masážní technikou, které během okamžiku působí proti povadlé a unavené pleti. Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat pro aktivní ženy 30+, ošetření které minimalizuje první známky stárnutí.
ošetření Lumin´Éclat Maria Galland Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat v kombinaci s produkty na domácí použití Lumin' Éclat pomáhá následky našeho životního stylu napravovat!
  • rychlý efekt proti unavené a povadlé pleti
  • celkové projasnění a prozáření
  • redukce prvních vrásek a vyhlazení pleti
  • dodá jiskru unaveným očím
CENA OŠETŘENÍ : 2.100 ,- ( 120min.) ---------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------        

KADEŘNICTVÍ:

KÉRASTASE  HOMELAB FUSIO DOSE

Koncentrovaná účinnost v každé kapičce: Fusio Dose Home Lab přináší profesionální vlasovou péči rovnou k vám domů! Kazeta obsahuje 4x Booster a 4 x Concentré (cena 1.450,-)   HOME LAB VIDEO kerastase na stranky