/home/salonche/public_html/wp-content/themes/theme_vir/header.php:158:
array (size=1)
  '_icl_current_language' => string 'sk' (length=2)
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
obrazok

ED ONE-PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ (cena služby: 30min-550,-)

Zeštíhlující lymfatická masáž přístrojem ED-One

Vitalizující lymfodrenáž pro atraktivní tvary

Hi-tech přístroj umožňuje bezpečné, bezbolestné a účinné ošetření celulitidy.
ED-ONE pracuje na principu hloubkové masáže pomocí nástavců, které tlačí a uvolňují pokožku v té části na kterou jsou právě přiložené. Tato speciální masáž reaktivuje cévy a lymfatický systém, díky které dochází k postupnému odbourávání tuku. Výsledkem ošetření je úbytek hmotnosti, změny tvaru postavy, zlepší se tonifikace pokožky a okysličení tkání.

obrazok

IPL-TRVALÁ FOTOEPILACE (cena služby od 400,-/partie)

Nejnovější generace přístrojů – HPPL

HPPL®–High Power Pulsed Light

(Vysoko intenzivní  pulzní světlo)

Nejnovější  technologie, která se dnes ve světe používá na medicínské a kosmetické účely na přincipu IPL, je patentovaná technologie HPPL (High Power Pulse Light) italské firmy NOVAESTETYC. Při této technologii se používá elektronicky řízený světelný záblesk, díky kterému jsou eliminované nežádoucí (škodlivé) vlnové délky a energie světla je využita v maximální míře. Výsledkem je tzv. „chladný“ světelný záblesk, který nepáli, není bolestivý,nejsou potřebné žádné ochlazující gely a dá se používať v průběhu celého roku. Velikou předností této metody je vysoká účinnost a bezpečnost použití přístroje.

obrazok

Trvalá fotoepilace

Trvalá epilace probíhá na základě světelného záblesku, který vlasový kořínek a tím dochází k jeho zničení. Takýmto způsobem se dosahuje zredukování jejich počtu po každém ošetření. Metodu lzepřechází pokožkou, transformuje se na teplo a zasahuje vlasový kořínek. Zároveň ho tím oslabuje a zatavuje cévky vyživující samotný  využívat na všech částích  těla.Pro dosažení ideálního výsledku se doporučuje 8 ošetření,opakujících se vždy po 3-4 týdnech.

obrazok

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE-PŘÍSTROJOVÝ PEELING (cena služby 650,-)

Diamantová mikrodermabraze

Mikrodermabraze- SUPER DIAMOND

Mikrodermabraze je mechanické odstraňování odemřelé povrchové vrstvy kůže. Jedná se  o velice jemné a bezpečné ošetření pokožky pomocí  súčinnosti diamantové dermabraze a vakuového systému. Špeciální souprava devíti diamantových nástavců různeho tvaru a velikosti umožňuje vykonávat peelingové ošetření velice účinným a jemným způsobem tak, že stimuluje tvorbu nových buněk, kolagenových a elastenových vlákem. Přístroj se používá na ošetření tváře, krku i celého tela.Ošetření je možné vykonávat kdykoliv v průběhu celého roku.

obrazok

OXYS-KYSLÍKOVÁ TERAPIE (cena služby 550,- /se sérem 800,-)

Jedná se o neinvazivní bezbolestnou metodu, která využívá přístroj OXYS /NOVAESTETYC – Itálie/, který proudem kyslíku vpravuje účinné látky do hlubokých vrstev pokožky. V kůži se obnovují buňky, pleť se stává jemnou, vyhlazenou a bez vrásek.

Průběh ošetření

OXYS čerpá a následně vytváří z okolního vzduchu kyslík (jeho koncentrace dosahuje až 95 %) a vstřikuje jej spolu v kombinaci se speciálnímí aktivními koncentráty pod tlakem hluboko do pokožky obličeje a dekoltu, kde okamžitě působí na buňky jako okamžítý “regenerační šok”. Již při první aplikaci (48 hodin po zákroku) jsou viditelné změny na pokožce, pleť je mladistvější, vyhlazená, rozzářená i zároveň krásně jemná.

obrazok

Ošetření je příjemné,relaxační i antialergické. Je doporučováno ženám i mužům, kteří chtějí mít svou pleť mladistvější i zdravější a to i bez chirurgického zákroku. Kyslíková terapie atomizuje pokožku specifickými koncentráty a kyslíku, čímž jí dodává osvěžující pocit, zvyšuje její elasticitu a zdokonaluje její vzhled.