/home/salonche/public_html/wp-content/themes/theme_vir/header.php:158:
array (size=1)
  '_icl_current_language' => string 'sk' (length=2)
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

Služby manikúra

      V našem salonu provádíme klasickou mokrou a luxusní manikúru,p-shine a parafínové zábaly jak pro dámy tak pro pány.Dále nabízíme gelové nehty a design od naši nehtové designérky .Používáme profesionální nehtovou kosmetiku americké značky ESSIE a doplňkově  ALESSANDRO. https://www.youtube.com/watch?v=IxMcGUtUtSQ
obrazok

KLASICKÁ MOKRÁ MANIKÚRA (cena služby 400,-)

Zahrnuje změkčující a uvolňující koupel rukou,odstránění nehtové kůžičky,úprava nehtu do požadované formy, peeling,krém.

Doplňkové služby: p-shine, lak, gel-lak

obrazok

P-SHINE (cena služby 200,-)

Kosmetická metoda P-Shine je založena na přírodní technice úpravy nehtů. Nanášení je jednoduché a rychlé. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. P-Shine je vhodný pro nehty roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

obrazok

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL (cena služby 400,-)

Vhodný pro suchou, dehydrovanou,unavenou ,či stárnoucí pokožku.
Při aplikaci na kůži při teplotě 52-62°C pozvolna prohřívá a prokrvuje danou oblast, uvolňuje tkáně, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, zlepšuje krevní oběh, otevírá póry a změkčuje také ztvrdlou kůži. Póry, pak lépe vstřebávají hydratační a vyživující složky obsažené v parafínu. Parafínový zábal se nejčastěji aplikuje na ruce nebo nohy.

Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci na počítači.

Délka trvání je 20-30min.