/home/salonche/public_html/wp-content/themes/theme_vir/header.php:158:
array (size=1)
  '_icl_current_language' => string 'sk' (length=2)
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V salonu provádíme klasickou mokrou,suchou a luxusní pedikúru a parafínové zábaly jak pro dámy tak pro pány. Používáme popřední a profesionální kosmetiku v péči o nohy značky Gehwol a produkty této značky pro domácí použití u nás můžete také zakoupit. Dále pracujeme s profesionální nehtovou kosmetikou americké značky ESSIE.
obrazok

KLASICKÁ MOKRÁ PEDIKÚRA (cena služby 600,-)

Zahrnuje uvolňující a změkčující koupel nohou, odstránění ztvrdlé kůže na patách, chodidlech a prstech,úprava nehtové kůžičky, úprava nehtu do požadované formy, peeling, krém.

Doplňující služby: p-shine,lakování, gel-lak.

obrazok

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL (cena služby 400,-)

vhodný pro suchou, dehydrovanou,unavenou ,či stárnoucí pokožku. Při aplikaci na kůži při teplotě 52-62°C pozvolna prohřívá a prokrvuje danou oblast, uvolňuje tkáně, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, zlepšuje krevní oběh, otevírá póry a změkčuje také ztvrdlou kůži. Póry, pak lépe vstřebávají hydratační a vyživující složky obsažené v parafínu. Parafínový zábal se nejčastěji aplikuje na ruce nebo nohy.

Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde i k uvolnění bolestivých a ztuhlých kloubů.

Délka trvání je 20-30min.